Uygun fiyatlı yeni iPhone 9 geliyor! İşte özellikleri!

#apple #iPhonese2 #iPhone9
shiftdelete.net/31-martta-gelecek-uygun-fiyatli-iphone-nasil-olacak
Apple hakkında daha fazla video için abone olun:
tr-me.com/users/UClDUBCkfg3IFFZSpQFR9tmg
Uzun zamandır gündemden düşmeyen uygun fiyatlı iPhone modeli iPhone 9 tanıtım tarihi ortaya çıktı. Mart ayının sonlarına doğru karşılaşacağımız model ülkemizde de satışa çıkacak. Peki uygun fiyatlı iPhone özellikleri neler olacak, yeni modelde neler ile karşılacağız? Bu videomuzda hem iPhone 9 özellikleri nasıl olacak hem de iPhone 9 fiyatı için tahminler neler yakından bakıyoruz.
Uygun fiyatlı iPhone özellikleri
Uzun zamandır gündemden düşmeyen yeni iPhone modeli için sızıntılar giderek artıyor. Yeni model için her geçen gün yeni bir sızıntı gelirken bugün en önemli haberlerden birisi geldi. Apple belki de en merak edilen modeli için tarihi 31 Mart olarak belirlemiş durumda. Peki bu tarihte nasıl bir telefonla karşılacağız, bu güne kadar gelen sızıntılar neler?
iPhone 9 tanıtım tarihi ve daha fazlası
Uygun fiyatlı iPhone ile ilk olarak 2016 yılında karşılaşmıştık ve insanlar bu fikri çok sevmişti. Ancak iPhone SE modelinin üzerine başka herhangi bir model gelmedi ve kullanıcılar hayal kırıklığına uğradı. Bu hayal kırıklığının sonrasında ortaya çıkan yeni model ise iPhone 9 oldu. Bu videoda, beklenen model için bu zamana kadar çıkan tüm sızıntıları sizler için derledik ve fiyat hakkında uzun zamandır süren dedikodulara yakından baktık. Son olarak da kendi tahminlerimizi söyledik. Videomuzu izledikten sonra sizler de fikirlerinizi yorumlar kısmında yazmayı ihmal etmeyin. Beklentiler ve tahminleriniz neler merak ediyoruz. İyi seyirler

Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►goo.gl/ylUFmZ
Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►► goo.gl/IIKYIK
ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;
Instagram ►► goo.gl/r4AJDv
Facebook ►► goo.gl/k1D1JL
Twitter ►►goo.gl/vTwhws
Google+ ►► goo.gl/6jRF18
ShiftDelete.Net TR-me hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.
ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

YORUMLAR