Sevdim Seni Bir Kere - 47. Bölüm

Yağız Adnan’ın kurduğu planla Eylül’den uzaklaşmıştır. Eylül ise Koray’ın çevirdiği dolaplardan habersiz Yağız’ın acısını çekmektedir. Tüm bunlar olurken Raziye ise kendi çıkarları için Yağız ve Eylül’ü kullanacaktır.
Diğer taraftan Ozan Berçin’in çevirdiği oyunları birer birer fark etmeye başlamıştır. Onları ortaya çıkarmak için çabalarken aynı zamanda Aslım ile arasını da düzeltmeye çalışır. Her şeyden habersiz olan Aslım Ozan’ın yaklaşımdan etkilenir ve kendine engel olamaz. Hediye’nin ise yıllarca tuttuğu sırrı onu darlamaktadır.
Kanalımıza Abone Olmak İçin : bit.ly/2m91MUe
İzmir’den Ankara’ya üniversite okumaya gelen Aslım, daha ilk günden Ozan ile takışır. Ozan, asi ve öfkeli bir gençtir. Tecrübesiz ama inatçı Aslım ile aşkları ise bir o kadar fırtınalı ve tutkulu olur.
Gençlerimiz sadece aşkları ile sınanmaz. Onların karşılaşması aileler arasında yıllar önce kapatılan defterleri de açar.
Hırs, kibir, fedakarlık, sosyo ekonomik farklar, yalanlar ve geçmişten gelen sırlar hem iki gencin hem de ailelerin hayatlarını alt üst edecek, küllenen, üstü kapanan gerçekler birer birer ortaya çıkacak ve bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.
Dizinin başrollerinde;
Yağmur Çokgenç, Oğuzhan Kayra Koç, Gonca Yakut, Volkan Murat Benli, Didem Aygün, İrfan Kılınç, Nur Yazar, Nevzat Can Rüzgar, Şifanur Gül, Berk Bakioğlu, Sevgi Temel, Yağmur Ilgım Öztekin, Tuana Tuzman, Zeynep Şirin Giobbi, Zafer Güllü, Önder Atakanlı, Pervin Balcı gibi isimler yer alıyor.
Sevdim Seni Bir Kere Resmi Facebook Hesabı İçin: bit.ly/2maTpYx
Sevdim Seni Bir Kere Resmi Instagram Hesabı İçin: bit.ly/2lHrE9A
Sevdim Seni Bir Kere Resmi Twitter Hesabı İçin: bit.ly/2maTjQz

#SevdimSeniBirKere #GünlükDizi #FocusFilm

YORUMLAR