Seni Gidi Seni Film / Yerli Komedi (Tek Parça) HD

Yönetmenliğini Sibel Tunç'un yaptığı, kadrosunda Ahmet Kayakesen, Serdar Sezgin Güvenç, İlay Erkök gibi oyuncular yer aldığı efsane film "SENİ GİDİ SENİ" HD kalitede Avşar Film TR-me kanalında!
Daha fazla film izlemek için tıklayın; tr-me.com/vwatch-PLGq8JCkcsJKBw39KjwVvxQZRpKuUbZVEn
Avşar Film TR-me kanalına abone olarak yüklenen tüm videolardan anında haberdar olabilirsiniz.
► bit.ly/AvsarFilmTR-me
Seni Gidi Seni filminden en komik sahneleri izlemek için;
► tr-me.com/vwatch-PLGq8JCkcsJKAaSMFALWTShmKAm1HLJcv8
İstanbul’un eski semtlerinden Bayrampaşa’da doğan taksici Bülent ve döşemeci Sedat, mahalle kültürü ile büyüyen iki delikanlıdır. Çocukluklarından beri kendilerine hem abilik hem babalık yapan Tarık abilerinin dolandırıldığını öğrenen ikili, onu kurtarmak için işe koyulurlar ve bol aksiyonlu bir serüvene yelken açarlar.
Filmin yönetmen koltuğunda Sibel Tunç otururken oyuncu kadrosunda Ahmet Kayakesen, Turgay Tanülkü, Ahmet Dursun, Ayhan Taş, Burak Satıbol, İlay Erkök, Erkan Çelik, Güray Ozcan ve Serdar Sezgin isimleri yer alıyor.
Yönetmen: Sibel Tunç
Tür: Komedi
Oyuncular: Ahmet Kayakesen, Serdar Sezgin Güvenç, İlay Erkök, Ayhan Taş, Burak Satıbol, Arzu Oruç, Güray Özcan, Gözde Coşkun, Tuğçe Dural, Turgay Tanülkü, Zihni Göktay, İrfan Aslanhan, Ahmet Dursun
#SeniGidiSeni #AyhanTaş #BurakSatıbol #AhmetKayakesen #SerdarSezgin #İlayErkök #Film #YerliFilm #AvşarFilm #Komedi #TekParça

YORUMLAR