Oğlu, Annesinin 1953’teki Düğün Kasedini Buldu. BUNU Görünce Kimsenin Bilmediği Gerçek Ortaya Çıktı.

Oğlu, Annesinin 1953’teki Düğün Kasedini Buldu. BUNU Görünce Kimsenin Bilmediği Gerçek Ortaya Çıktı.
Bize destek olmak için videomuzu beğenmeyi unutmayın.
Dünyanın her yerinde insanlar sevdiğine hediye alıp mutlu etmek ister. Aslında hediyenin maliyeti çok önemli değildir. Önemli olan bunu düşünebilmektir. Anlatacağımız bu hikaye Joe ve Beverly Smith hakkında. Henüz ikisi de liseye gidiyorken, Joe 1948 model bir Plymouth araç satın aldı. Joe, Kore’deki savaşa katılmak için askere çağırılınca arabasını satmak zorunda kaldı. Çocukları Joel anne ve babasının eski arabalarını ne kadar sevdiklerini biliyordu. 60. evlilik yıl dönümlerinde onlara bir sürpriz yapmak istedi. Tabii ki 1948 model Plymouth ile. Joe ve Beverly’nin tepkisini merak ediyor musunuz?
Kanalıma Abone Olmak İçin : tr-me.com/users/UCsIU...
Popüler Videolar;
► Spor salonunda asla yapmamanız gereken 5 şey :
www.kisa.link/7uMn
► Tuzak kurup dev yılan yakalayan zeki çocuk : www.kisa.link/7uMr
► Sahiplerini koruyan inanılmaz köpekler : www.kisa.link/7uMF
► İzlenmesi yasaklanmış 5 film : www.kisa.link/7uMI
İş görüşmeleri , reklam , sponsorluk , telif hakkı sorunları , istek ve şikayetleriniz için bana mesaj yollayabilirsiniz. Saglammertyigit@gmail.com
Kullandığım Kaynak Siteleri (line.do, wikipedia.org, future.wikia.com, faturetimeline.net, humanknowledge.net, preceden.com, youtube.com, onedio.com, webtekno.com)
Music : İncompetech.com
Aramızda Kalsın kanalında dünyanın en destansı olaylarını bilgi, eğitim, eğlence ve motivasyon kategorileri altında hazırlayıp sizlerle paylaşıyorum. Dünya ve Türkiye gündeminde gerçekleşen ilginç, sıra dışı ve motive edici olayları hazırladığım videolar ile sizlerin beğenisine sunuyorum.
Kaliteli ve ilham verici videolar hazırlamak için girdiğim bu macerada benimle birlikte olmak için kanalıma abone olabilirsin.
Teşekkürler.

YORUMLAR