Muhteşem Yüzyıl - 106. Bölüm (HD)

Mustafa yaptığı hamleyle Hürrem’i bozguna uğratıyor.
Eğlencenin ve neşenin sultanı Fatma Sultan saraya geliyor. Saraya gelir gelmez Hürrem’in sırrını ifşa ediyor. Hürrem için bir dönem sona eriyor! Selim ise Manisa’da büyük bir hezimete uğruyor. Mustafa, Rüstem’den intikam almaya hazırlanıyor. Barbaros ise Atmaca’nın gizli kimliğini öğreniyor!! Fatma Sultan Hürrem’e büyük bir darbe vurmaya hazırlanırken, Hürrem kimsenin hesap etmediği bir hamle yapıyor!

Mustafa’nın savaş ilanı Hürrem’i şaşkına döndürür. Bu savaşı kaybetmeye niyeti yoktur. Mustafa’ya karşı yeni bir plan yapan Hürrem, rahatsızlanır. Bu durum sır gibi saklanır. Zira Hürrem için bir devir sona ermiştir.
Süleyman’ın kız kardeşi Fatma Sultan saraya gelir. Yanında geçmişten birini de getirmiştir. İbrahim ve Hatice’nin kızı Huricihan. Bu genç kızın gelişi Hürrem’i rahatsız ederken, Süleyman’ı acılarıyla yüzleştirir. Neşesiyle hareme yeniden can veren Fatma ise Hürrem’in iktidarını yok etmeye kararlıdır.
Mustafa ise saraydaki hainin peşindedir. Atmaca’dan şüphelenen Mustafa Barbaros’tan teyit ister. Atmaca’nın gizli kimliği tehdit altındadır. Amasya’ya gelen sürpriz ziyaretçi, saraydaki hainin ortaya çıkmasını sağlayacaktır.
Selim, Manisa’da halk tarafından büyük bir coşkuyla karşılanır. Ancak gerçek kısa sürede ortaya çıkar. Hakkındaki dedikoduları duyan Selim kontrolünü kaybeder ve büyük bir hata yapar. Nurbanu ise Selim’in gözdesi olmak için uğraşmaktadır.
Haremde Hürrem’in rahatsızlığı ile ilgili dedikodular başlar. Gerçeği öğrenen Fatma Sultan bunu Hürrem’e karşı kullanmak ister. Düşmanının silahını keşfeden Hürrem, şok bir karar verir!
Muhteşem Yüzyıl Resmi TR-me Kanalı:goo.gl/4Z1ScQ
For Official TR-me Channel click here: goo.gl/4Z1ScQ
Zur Offiziellen TR-me-Kanal Klicken:goo.gl/4Z1ScQ
للانتقال إلى القناة الرسمية على اليوتيوب اضغط هن : goo.gl/4Z1ScQ
Нажмите здесь, чтобы перейти на официальный канал в TR-me:goo.gl/4Z1ScQ
Tims Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page) :goo.gl/gYZOY9
S3

YORUMLAR