KEŞKE DAHA ÖNCE BİLSEYDİM DİYECEĞİNİZ 20 GÜZELLİK TÜYOSU

GÜZELLİK TÜYOLARI
Fularlar en sevdiğim aksesuar olabilir. Hayatımın sonuna kadar sadece tek bir çeşit şey alabilecek olsaydım bu muhtemelen fular olurdu (biri bana neden böyle bir şey yapsın ki?) Fularlar sizi yargılamaz, kışın siz biraz ekstra kilo aldığınızda mucizevi bir şekilde dar gelmezler ve sarılma eğilimleri vardır. Ama fular nasıl bağlanır? Bu bambaşka bir hikâye! Arkadaşlarıma en sevdikleri fular bağlama yöntemlerini sordum ve herkes farklı fular bağlama teknikleri söyledi. Bazıları klasik ve bazıları favoriniz olacak!
Fransız Düğümü
Bu Fransız düğümünü geçen kış keşfettim ve hala çok seviyorum! Fuları ikiye katlayıp boynunuza geçirin. Fuların uç kısmından birini oluşan halkanın içinden geçirin. Daha sonra diğer uç kısmını alıp onu da aynı halkadan geçirin.
Düğümlü Kolye
Fuları boynunuzun arkasından bağlayın. Uç kısmından birini alın ve elinize dolayın. Gevşek bir düğüm olması için diğer elinizi içinden geçirin. Fuların diğer kısmını alın ve önce düğümün yan tarafından ve sonra düğümün altından geçirin.
Kolye
Uzun bir fuları sanki yarıya katlayın. Çapraz uçları alın ve bunları birbirine bağlayın. Boynunuzun etrafına dolayın, sonra kıvırıp tekrar düğüm atın.
Çift taraflı kıvırma
Fuları boynunuza bir kez dolayın ve sonra her iki ucu da görmek için kumaşı çevirin.
ZAMAN BİLGİLERİ:
1:33 Organik pudra
3:22 Yenilebilir ruj
6:06 Yağlı saç için dezenfektan
6:31 Selfie çubuğu devrimi
11:02 Rujla rimel çıkarma
12:24 Fular bağlama yöntemleri
5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: goo.gl/aoVCYZ

YORUMLAR