İlker Canikligil, Emrah Safa Gürkan ve Mustafa Seven ile 19 Mayıs Özel

Emrah Safa Gürkan, İlker Canikligil ve Mustafa Seven MigrosTV Gençlik Festivali kapsamında 19 Mayıs tarihine özel bir program için bir araya geliyor. Flu Tv ile 19 Mayıs Özel gibi Migros Türkiye'de olmasını istediğiniz videoları yorum yazıp bir sonraki içeriğimizin ne olacağında bize ilham verebilirsiniz. Emrah Safa Gürkan, İlker Canikligil ve Mustafa Seven ile 19 Mayıs Özel gibi daha fazla video için Migros Türkiye'ye ABONE olun! ► bit.ly/MigrosTurkiye

Sosyal Medya Hesaplarımızı da Takip Edin!
Facebook ► facebook.com/MigrosTurkiye
Twitter ► twitter.com/Migros_Turkiye
Instagram ► instagram.com/migros_tr/
TR-me ► tr-me.com/utitle-MigrosTV
İlker Canikligil, Emrah Safa Gürkan ve Mustafa Seven ile 19 Mayıs Özel videomuzu beğendiyseniz Migros Türkiye'nin ilginizi çekebilecek diğer videoları:
MARMELAT KUKLA
tr-me.com/videos/video-wBpb8y9jKY4.html
YABANCILAR DENİYOR SERİSİ
tr-me.com/videos/video-h6OBwtIzq60.html
SUAT DURMUŞ ile MİGROS'TAN BİR YEMEK İSTE
tr-me.com/videos/video-zyqnOP4H3V0.html
YEMEK DÜELLOLARI
tr-me.com/videos/video-kYjv35_Qnj8.html
ÇOCUKLAR DENİYOR
tr-me.com/videos/video-fgdlDvwbuqg.html
ERKEK KANALI & MİGROSTV
tr-me.com/videos/video-3tbwdP2UNfU.html

Peki Emrah Safa Gürkan, İlker Canikligil ve Mustafa Seven ile 19 Mayıs Özel videomuzla birlikte, Migros Türkiye'de başka neler var derseniz:

Migros Türkiye'de hayatınıza dair her türlü konuda ilham alabileceğiniz ve ilginç bilgiler keşfedebileceğiniz videolar hazırlıyoruz. Faydalı pratik bilgiler, ilginç fikirler, hayatınızı kolaylaştıran öneriler, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler, sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri, hobi, el işi meraklılarına dekoratif fikirler, pratik yemek tarifleri, kendin yap videoları ve çok daha fazlası ile her gün bu kanaldayız.

Migros dünyasına dair daha fazla keyifli video için Migros Türkiye'yi takip edin ► migrostv.migros.com.tr/

YORUMLAR