İşte Gönül Yazar'ın merak edilen sevgilisi Rüzgar Mağden

Daha önce 7 kez evlenip boşanan Gönül Yazar, “İnşallah yeniden telli duvaklı gelin olurum. Çok istiyorum, bir aydır da sevgilim var” dedi. Ünlü şarkıcının aşk yaşadığı kişinin yönetmen Rüzgar Mağden olduğu ortaya çıktı.


1 İşte Gönül Yazar'ın merak edilen sevgilisi Rüzgar Mağden Türk Sanat Müziği’nin efsane seslerinden Gönül geçtiğimiz günlerde verdiği konserde yeniden gelin olmak istediğini söyledi.
2 İşte Gönül Yazar'ın merak edilen sevgilisi Rüzgar Mağden Daha önce 7 kez evlenip boşanan Gönül Yazar, “İnşallah yeniden telli duvaklı gelin olurum. Çok istiyorum” dedi.
devamı aşağıda
Helal olsun size
Helal olsun size
Arda Turan'la ilgili bomba gelişme
Arda Turan'la ilgili bomba gelişme
devamı
3 İşte Gönül Yazar'ın merak edilen sevgilisi Rüzgar Mağden Yaklaşık bir aydır yeni bir aşka yelken açan Gönül Yazar'ın gizemli sevgilisi ortaya çıktı. 83 yaşındaki ünlü şarkıcının yönetmen Rüzgar Mağden ile aşk yaşadığı ortaya çıktı.
4 İşte Gönül Yazar'ın merak edilen sevgilisi Rüzgar Mağden Taş Bebek' lakaplı ünlü şarkıcı ve sevgilisinin arasında 32 yaş fark olduğu öğrenildi. Rüzgar Mağden, Beyaz Show başta olmak üzere birçok önemli projede yer aldığı biliniyor.
5 İşte Gönül Yazar'ın merak edilen sevgilisi Rüzgar Mağden Rüzgar Mağden sevgilisi Gönül Yazar’a doğum günü sürprizi yaptı. Mağden, sevgilisine olan aşkını şu sözlerle dile getirdi;
Sen aşk ile kutsanan Güzel Kadın,
Ne güzel şey varlığın,
Dilime duadır adın. Gönül Yazar
Nice yıllara.
devamı aşağıda
Sevgilisini yalnız bırakmadı
Sevgilisini yalnız bırakmadı
Sol bek Allahyar'ın takasıyla geliyor
Sol bek Allahyar'ın takasıyla geliyor
devamı
6 İşte Gönül Yazar'ın merak edilen sevgilisi Rüzgar Mağden Geçtiğimiz günlerde Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına katılan Gönül Yazar, "21 yıldır hayatımda kimse yoktu ve 21 yıldır tavana bakıyordum şimdi telefona bakıyorum. Bir aydır hayatımda biri var. Hayatımdaki kişi on yaşındayken bana aşık olmuş. Herkes gibi bizim de aramızda yaş farkı var. Şimdi ikimizde evlilik düşünmüyoruz. Onun da aklında olduğunu düşünmüyorum" açıklamasını yapmıştı.
7 İşte Gönül Yazar'ın merak edilen sevgilisi Rüzgar Mağden Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Gönül Yazar merak edilen her şeyi anlattı. İşte Gönül Yazar'ın açıklamalarından satır başları...
8 İşte Gönül Yazar'ın merak edilen sevgilisi Rüzgar Mağden Sevgilim beni, Metin Oktay’la ‘Taçsız Kral’ filmde oynamıştım orada görmüş aşık olmuş. 10 yaşında bana aşık olmuş. O zaman ‘Ben bu kadınla evleneceğim’ demiş. Ama şu an evlenmeyi düşünmüyoruz.
9 İşte Gönül Yazar'ın merak edilen sevgilisi Rüzgar Mağden Ne ben ondan başkasına bakarım ne de o benden başkasına bakar. Hayatta hiç kimseye Rüzgar’a güvendiğim kadar güvenmedim. 51 yaşında adamın neresi çıtır. Benim ne kabahatim var ondan daha büyük olmak mı kabahat? O bana ‘ben senin için her şeyi sırtlanmayı göğüslemeye hazırım’ dedi.
10 İşte Gönül Yazar'ın merak edilen sevgilisi Rüzgar Mağden Rüzgar bir kez evlenmiş daha sonra da boşanmış. Eski eşi de beni biliyor. Hatta eski eşi yeniden bir yuva kurmuş beni de çaya davet etti. Rüzgar’ın boşandığı hanımefendi beni çok seviyor destekliyor.
11 İşte Gönül Yazar'ın merak edilen sevgilisi Rüzgar Mağden
12 İşte Gönül Yazar'ın merak edilen sevgilisi Rüzgar Mağden
13 İşte Gönül Yazar'ın merak edilen sevgilisi Rüzgar Mağden
Helal olsun size

Arda Turan'la ilgili bomba gelişme

Görüştüler ve...

YORUMLAR