HAYATIMI ÇİZİYORUM! (200.000 Abone Özel)

Herkese merhaba ben Hakan, bugün sizlere hayatımı çiziyorum. Aslında 200.000 abone özel olarak aklımda çok daha farklı bir şey vardı ama gerekli izni alamadığım için şimdilik olmadı. (Ne olduğunu söylemeyeyim belki sonra yaparım) Bende biraz klasik bir içerik olsa da draw my life yapayım dedim.
Instagram: instagram.com/mendeburlemur/
Facebook: facebook.com/mendeburlemur
Portakaldaki vitaminden başlayan hikayem, tüm eğitim hayatım, vermiş olduğum kötü kararlar ve iş deneyimlerime kadar gidiyor, aslında videoda çok daha fazlasını anlatmıştım ama baktım süre 24 dakika olmuş o yüzden ayrıntıları eleyip ana hikayeyi bıraktım. Fakat bir canlı yayında aradaki boşlukları sizinle paylaşma niyetindeyim.
Benim hayatım bu güne kadar böyleydi, zaten devamında birlikte olacağız.
Hafif odun bir insanım ve sevgi cümleleri sarf etmekte pek başarılı değilim ama sizleri seviyorum, bunu pek dile getirmiyor olsam da bunu bilmenizi istiyorum, iyi ki varsınız, iyi ki yanımdasınız.

Audionautix sanatçısının Summer Sidewalk adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır.
Sanatçı: audionautix.com/
Twin Musicom sanatçısının Kat and Tanner adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır.
Sanatçı: www.twinmusicom.org/

YORUMLAR