En Kötü Ekonomik Kriz ve Kıtlık Yaklaşıyor. Bu Çöküş En Ağırı Olacak. Altın İse....

Merhaba, Ben Efkan Alaz.
Kanalıma Abone Olmayı, Videoyu Beğenmeyi ve Yorum Yazmayı Unutmayınız. İzlediğiniz ve Desteğiniz için Teşekkür Ederim. Saygılar.
Bütün büyük ülkeler acı çekecek Ünlü yatırımcı ve fon kurucusu Jim Rogers dünya ekonomisi için 2019 yılının ne kadar zor olacağını dile getirdi. Bir sonraki küresel ekonomik çöküşte dünyanın "en sağlam olarak bilinen ekonomilerinin dahi acı çekeceği" açıkladı. Rogers, "Bu kriz bitmeden altın çok yüksek fiyatlanmış olacak." diyerek altına yatırım yapacağını söyledi.
Bütün büyük ülkeler acı çekecek. Amerika sıkıntı çekecek, Çin sıkıntı çekecek. On yıllardır borcu olmayan Çin’in de artık borcu var. Batı ile ilişkileri olan ve yüksek düzeyde borçlu Çinliler sıkıntı yaşayacak. Çinli şirketler dahi iflas edecek. Başları büyük belada olan, bütçelerini çok aşmış Alman kentleri var. Japonya´nın çok büyük iç borçları var; devasa iç borçlar ve azalan bir nüfus. Yani büyük sürprizler göreceğiz.
EN KÖTÜ EKONOMİK KRİZ GELİYOR.
BU KEZ BÜYÜK ŞİRKETLER YOK OLACAK.
KITLIK OLACAK.
Ekonomik krizde köşeyi dönmenin sırrı.
Dünyada küresel ekonomik kriz var mı. Daha fazlası için yayını izleyiniz.
Yayın İçeriği TR-me´da yayınlanan “Gerçek Ekonomi” programına konuşan Rogers'ın mulakatı, "www.paraanaliz.com/2019/genel/rogers-butun-buyuk-ulkeler-aci-cekecek-29671/" bağlantı adresinden derlenmiştir.
Meraklısına...
Komplo teorileri, gizemli ve merak edilen olaylar, kehanetler, güncel ancak ilginç haber analizleri, tarihi, ekonomi/finansal, şaşırtıcı, gizemli, enteresan, kült ve birçok konuda bilgilendirici ayrıca vaktinizi eğlenerek geçirebileceğiniz ve ilginizi çekebilecek her telden konular içeren haftada bir kaç video hazırlayıp siz değerli izleyiciler için yüklüyorum. Dünyada her şey merak konusu. Kanalıma abone olarak takipte kalabilirsiniz.
Buradan Abone Olabilirsiniz;
tr-me.com/users/UCuwY52gQ6mxlct-Y4NqfRUQ
Diğer Sosyal Medya Platformlarından Takip Edebilirsiniz.
Twitter:
twitter.com/efkanalaz
TÜM Videolar İçin;
tr-me.com/videos/video-8yP_hcVNvdg.html

YORUMLAR