Dünyanın En Çok Gizli Tutulmaya Çalışılan Yeri (51. BÖLGE)

2. TR-me KANALIMA ÜCRETSİZ ABONE OLUN: tr-me.com/utitle-ruhicenetburada
TAKİP EDİN:
facebook.com/RuhiCenetVideolari
twitter.com/RuhiCenet
tr-me.com/utitle-ruhicenetburada
"Dünyanın En Çok Gizli Tutulmaya Çalışılan Yeri (51. BÖLGE)" başlıklı 52. videonun metnini aşağıdan okuyabilirsiniz:
51. Bölge, açıklandığı kadarıyla teknoloji alanında araştırma ve geliştirme yapmak için ABD tarafından kurulmuş ve son derece gizli tutulan bir merkezdir.
ABD başkanının bile sadece özel izinle girebildiği bu gizemli bölgenin içinde bulunduğu arazi 76 kilometrekaredir ve burada uzaylılarla iletişime geçildiği gibi birçok iddia olsa da kimse neler yapıldığıyla alakalı net bir fikir sahibi değildir.
Üssün çevresi kameralarla, telekulaklarla ve en ufak bir titreşimi bile algılayabilecek hareket sensörleriyle donatılmıştır.
Ve bu bölgenin yakınından askeri hava araçları da dahil olmak üzere hiçbir hava aracının uçmasına müsaade edilmemektedir.
Bölgenin 50 km. civarına yaklaşan kişilerin ne olduğu anlaşılamayan araçlar tarafından uzaktan takip edildikleri ve sebebi ne olursa olsun hududu çok geçmeleri durumunda tereddütsüzce öldürüldükleri bilinmektedir.
Sovyetler Birliği 1960'lı yıllarda uzaya gönderdiği uydular sayesinde 51. Bölge'nin haritasını çıkarmayı amaçlıyordu.
Bunun üzerine ABD Sovyetler Birliği'ni şaşırtmak için 51. Bölge'de tepeden bakıldığında gerçekmiş gibi görünen kartondan uçaklar ve sahte yapılar inşa edildi.
Belki şu an uydudan gördüğümüzü zannettiğimiz yapıların önemli bir kısmı tamamen sahte olabilir.
Ayrıca buradaki bazı girişler, yeraltında çok önemli ve geniş komplekslerin inşa edildiğini göstermektedir.
1947 yılında Roswell kasabası yakınlarına arıza nedeniyle ne olduğu anlaşılamayan tuhaf bir cisim düşmüştü.
Gizlilik politikası uygulanacağını bilmeyen olay yerindeki albay UFO ele geçirdiklerini belirtmiş ve bu olay dünya basınında son dakika haberi olarak yer bulmuştu.
Fakat daha sonra ABD ordusu bu cismin bir meteoroloji balonu olduğunu açıklayarak bu konuyu kapatmıştı.
İddialara göre bu cismin içinden çıkarılan uzaylılar üzerinde tetkikler ve tahliller yapıldığıyla alakalı bazı gizli çekim görüntüleri vardı.
O dönemin halkla ilişkiler subayı olan Walter Haut, ölümü kesinleştikten sonra yazdığı bir mektupta ABD ordusunun birçok yeni teknolojiyi bu kazada ele geçirilen uzaylıların ekipmanlarından aldığını anlatmıştı.
51. bölgeye en yakın yerleşim birimi olan Rachel kasabasındaki halk da ne olduklarını anlayamadıkları tuhaf uçan objeler gördüklerini defalarca belirtmişti.
1997 yılında bir radyo programı olan "Coast to Coast AM" sözde eski bir 51. Bölge çalışanı tarafından telefonla aranmıştı ve konuşma kısa bir süre sonra açıklanamayan bir sebepten dolayı sonlandırılmıştı.

YORUMLAR