Azize Gerçekte Kim Olduğunu Kartal'a İtiraf Etti! - Azize 5. Bölüm

Azize 5. Bölüm - Asya, Kartal'ın Azize ile yaklaşmasından korktuğu için Balkan'a, Azize'nin yerini söyledi!
21 Aralık 2019 Cumartesi günü yayınlanan Azize'nin 5. Bölümünde Azize, Kartal'la gittiği dağ evinde gerçekleri ve ailesinin başına gelenleri Kartal'a itiraf edecek mi?
Azize, Alpanların evinde kalmaya çalışırken Balkan kendisini yaralayanın Azize olduğunu hatırlar. Ancak Azize, kardeşi için o evde kalmak zorundadır. Balkan, artık Azize için daha büyük bir tehlike haline gelir. Balkan'ın Alpanların başına geçmesi ise Kartal'la aralarındaki taht kavgasının başlamasına neden olur. Kartal, Balkan'ın Azize'ye zarar vermesinden korkarak onu alır ve bir dağ evine kaçırır. İkili bu evde baş başa olmanın verdiği huzuru yaşar. Kartal'ın Azize'ye hayatıyla ilgili merak ettiklerini sorması ise Azize'yi zorlar.
Azize'nin Alpanlarda kalmakta ısrarcı olmasının nedenini soran Kartal, bunu öğrenmeden Azize'yi rahat bırakmayacaktır. Yiğit'in uyandığını öğrenen Azize soluğu kardeşinin yanında alır. Okan, Azize'nin güvende olduğundan emin olmak ister ve Kartal'ı bu konuda uyarır. Azize ise gerçekleri itiraf edip etmeme konusunda tereddüt ederken Kartal’a ne kadar güvendiğini fark eder. Kartal, hastanedeki boksörün Azize'nin kardeşi Yiğit olduğunu öğrenir. Azize'nin başına gelenlerden habersiz olan Kartal, gerçekleri öğrendiğinde Azize'yi korumaya devam edecek mi? Azize, ailesinin, kardeşinin başına gelenleri ve gerçekte isminin Azize değil de Melek olduğunu belki de yardım isteyebileceği tek kişi olan Kartal'a itiraf edebilecek mi?
#Azize #HandeErçel #BuğraGülsoy #AzizeKartal
Azize, bir intikam ve aşk hikâyesi… Güçlü bir mafya ailesi olan Alpanlar tarafından ailesi dağıtılmış, hayatı paramparça olmuş bir kız çocuğu; Melek. Şimdiki adıyla Azize... Hayattaki tek varlığı kardeşini koruyabilmek için ayakları üzerinde durmayı başarmış, bütün geçmişini geride bırakıp kendine yeni bir hayat kurmuş güçlü bir kadın artık o. Fakat kardeşine de dokunacak o zalim eller. Yıllar önce annesini ve babasını elinden alan Alpanlar bu kez Azize’nin hayattaki tek varlığı olan Yiğit’e de zarar verecek. İşte o gün yemin edecek Azize; Ona bunu yaşatanlardan hesap soracak. Artık tek bir amacı var hayatta, ailesinin intikamını almak. Amacı uğruna mücadelesini sürdürürken ummadığı bir engelle karşılaşacak fakat… Aşk… Aşkı bulan kendini unuturmuş derler. Azize’nin hayattaki en büyük düşmanı olan Alpanlardan biri, ailenin en zeki, en mert, en yürekli adamı Kartal, Azize’ye aşık olacak. Kartal’ın ailesine benzemediğini gördükçe Azize de düşecek bu aşka… İntikamına giden yolda kendisi ile mücadele etmeye başlayacak Azize. Kardeşine verdiği sözü tutabilecek mi yoksa aşkına teslim mi olacak… Sonunda kim kazanacak… Aşk mı? Yoksa İntikam mı?
Yapım: Süreç Film
Yapımcı: İnci Gündoğdu, İsmail Gündoğdu
Yönetmen: Volkan Kocatürk
Hikaye: Emre Özdür, Başar Başaran
Senaryo: Emre Özdür, Başar Başaran, Meryem Gültabak
Görüntü Yönetmeni: Metin Turguç
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Müzik: Tuna Hizmetli
Oyuncular:
Buğra Gülsoy (Kartal)
Hande Erçel (Azize)
Mustafa Yıldıran (Balkan)
Mustafa Avkıran (Barbaros)
Duygu Sarışın (Asya)
Selen Öztürk (Tuna)
Tugay Mercan (Okan)
Başak Daşman (Yıldız)
Çetin Sarıkartal (İskender)
Orhan Kılıç (Adnan)
Cenk Kangöz (Osman)
Serkan Altıntaş (Yaman)
Asuman Çakır (Aynur)
Ufuk Şen (Hasan)
Ceylan Batı (Ceyda)
Zeynep Kızıltan (Gül)
Efekan Can (Kuzey)
Galip Erdal(Cevat)
Taha Baran Özbek (Yiğit)

YORUMLAR