Aleyna Tilki mi, Zeynep Bastık mı? | Şarkı - Şarkıcı Düelloları

Sokağa çıktık ve Aleyna Tilki mi, Zeynep Bastık mı diye sorduk. Son zamanların en popüler şarkılarından "Nasılsın Aşkta?" ve “Sen Affetsen Ben Affetmem" şarkılarını söyleyen Aleyna Tilki mi "Çukur" ve "Uslanmıyor Bu" şarkılarını söyleyen Zeynep Bastık mı bu düelloda öne çıkacak? Bakalım sokağın tercihi ne olmuş. Siz de yorumlarınızla Aleyna Tilki ve Zeynep Bastık arasındaki bu düelloya katılın! Daha fazla düello ve sokak röportajları için kanalımıza ABONE olun ► bit.ly/2f6vkJ5
Bizi Sosyal Medya hesaplarımızdan da takip etmek için:
Facebook : facebook.com/SokakDuellolari
Twitter : twitter.com/SokakDuellolari
Instagram : instagram.com/sokakduello...
Aleyna Tilki : 2000 doğumlu ve şu anda lise öğrencisi olan güzel şarkıcı aslen Konyalıdır. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında söylediği “Gesi Bağları” şarkısıyla tanınan Aleyna Tilki, Emrah Karaduman’la birlikte yaptığı “Cevapsız Çınlama” şarkısıyla müzik piyasasını alt üst etti ve TR-me’da izlenme rekorları kırdı. Çok ufak yaşlardan itibaren böyle bir yeteneğinin olduğunu belirten Aleyna Tilki, aynı zamanda koyu bir Selda Bağcan hayranı. Arama motorlarında en çok aranan isim olmayı başaran Aleyna Tilki, “Sen Olsan Bari” şarkısıyla 425 milyon gibi bir izlenme sayısına ulaşmıştır.
Aleyna Tilki’nin “Sen Olsan Bari” şarkısını buradan dinleyebilirsiniz ►
tr-me.com/videos/video-yJpJCZYTL74.html
Aleyna Tilki - Nasılsın Aşkta? şarkısını buradan dinleyebilirsiniz ►
tr-me.com/videos/video-llnICQ-iOxs.html
Zeynep Bastık: 1991 doğumlu olan Zeynep Bastık, İstanbul doğumludur. İlkolul ve liseyi İzmir'de okuyan şarkıcı, müzik, dans ve tiyatroyla ilgilenmektedir. Özel bir tiyatroda oyunculuk dersleri aldıktan sonra da kariyerine oyunculukla başlamıştır. Sanatçı bir aileden gelen ve dans eğitimi de alan Zeynep Bastık 2008 yılında profesyonel olarak Anadolu Ateşi'nde dans etmiştir. Murat Dalkılıç'ın vokalistliğini yaparak müzik hayatında tanınmaya başlamış, 2014 yılında Murat Dalkılıç’ın yaptığı, kendi albümünün çıkış parçası olan “Fırça” şarkısı ile müzik dünyasına profesyonel olarak ilk adımını atmıştır. Sonrasında vokalistliği bırakıp solo kariyerine devam etmiş ve ev konserleri ile sevilen parçaların coverlerını seslendirmiştir. Ezhel’in “Felaket” isimli şarkısına yaptığı cover ile en çok dinlenen isimler arasında yerini almıştır. Ayrıca Zeynep Bastık "Adı Mutluluk" ve "Sil Baştan" dizilerinde de rol almıştır.
Zeynep Bastık - Uslanmıyor Bu şarkısını buradan dinleyebilirsiniz ►
tr-me.com/videos/video-WFdLcr7oxEg.html
Zeynep Bastık - Felaket Akustik (Ezhel Cover) şarkısını buradan dinleyebilirsiniz ►
tr-me.com/videos/video-3sN-DKevBuE.html

Aleyna Tilki vs. Zeynep Bastık gibi diğer sokak düellolarımıza da mutlaka göz atın 👇
Serenay Sarıkaya mı Bensu Soral mı? ►
tr-me.com/videos/video-R6xdvw0dNy8.html
Orkun Işıtmak mı, Enes Batur mu? ►
tr-me.com/videos/video-W6-oSyFcUqA.html
Aleyna Tilki - Sen Olsan Bari mi, Hadise - Şampiyon mu? ►
tr-me.com/videos/video-l0Lxjh0ZcnU.html
Murat Boz mu, Serdar Ortaç mı? ►
tr-me.com/videos/video-uhypAzX7p4M.html
Sokak Düellolarımız'ın tamamı için ►
bit.ly/2kV8TMQ

YORUMLAR